Konsultacje osobiste

Zaklinaczka snu - Emilia Dziadosz

Konsultacja domowa

Jeśli mieszkacie na terenie Warszawy lub jej bliskich okolic, mogę zaproponować konsultację u Was w domu. 

Konsultacje osobiste mogą odbywać się czasem również na terenie Trójmiasta, gdzie często bywam. Informacje o tym podaję wcześniej na swoim koncie IG.

Podczas konsultacji przeprowadzam z Wami szczegółowy wywiad na temat dziecka i na tej podstawie określamy sobie co jest przyczyną problemów związanych z jego snem, co i jak należy zmienić by ów problemu się pozbyć.

Czas trwania takiej konsultacji wynosi ok 1,5-2 h, a koszt z nią związany to 350zł.

Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i postawieniu diagnozy możemy podjąć ścisłą współpracę.  W tym przypadku istnieją dwie opcje dalszej pomocy:

a) ścisła współpraca moim osobistym wsparciem podczas pierwszego wieczornego usypiania. Zostaję z Wami do godziny 22:00/23:00, pojawiam się na usypianie dziecka na drzemkę kolejnego dnia. Później pozostajemy w ścisłym kontakcie smsowo/mailowym, w godzinach 8:00-22:00. Współpracujemy aż dziecko zacznie spokojniej sypiać, nie ma sztywnych ram czasowych współpracy. Zależy mi na tym, by rozwiązać problem, a dzieci są różne więc jedne potrzebują kilku dni na to by przejść przez ten proces, inne kilku dni więcej. Gdyby w trakcie procesu dziecko rozchorowało się, bądź zaczęło boleśnie ząbkować, działamy dalej razem (a wiadomo, że to może spowolnić proces lub nawet go na kilka dni zatrzymać). 
* Oczywiście bezwzględne jest stosowanie się do moich wskazówek.
Koszt związany z taką formą pomocy to 2500zł.

b) zdalna ścisła współpraca. Po przeprowadzonym wywiadzie i postawieniu diagnozy pozostajemy w bieżącym kontakcie by rozwiązywać pojawiające się problemy podczas wdrażania planu naprawczego w życie razem. Pozostajemy w kontakcie smsowo/mailowym w godzinach 8:00-22:00 by razem rozwiązywać pojawiające się problemy. Tu również nie określam sztywno ram czasowych współpracy, ponieważ zależy mi by pomóc zarówno dziecku, jak i rodzicom, a każde dziecko przechodzi przez ten proces w swoim tempie. 
* I tu bezwzględne jest stosowanie się do moich wskazówek.
Koszt takiej formy mojej pomocy wynosi 1500zł.

Skorzystaj i kup e-Booka

Przewiń do góry