Konsultacje osobiste

Zaklinaczka snu - Emilia Dziadosz

Konsultacja osobista/domowa

Jeśli mieszkacie Państwo na terenie Warszawy lub jej bliskich okolic, mogę zaproponować konsultację u Was w domu.

Kilka razy w roku osobiste konsultacje możliwe są również na terenie Trójmiasta o czym informuję z wyprzedzeniem na swoim Instagramie.

Podczas konsultacji przeprowadzam z Państwem szczegółowy wywiad na temat dziecka i na tej podstawie określamy sobie co jest przyczyną problemów związanych z jego snem, co i jak należy zmienić by ów problemu się pozbyć.

Czas trwania takiej konsultacji wynosi ok 1,5-2 h, a koszt z nią związany to 380zł.

Konsultacja osobista/poza miejscem zamieszkania dziecka

Jeśli nie jestem w stanie dojechać do odległych od Centrum Warszawy okolic,  często umawiam się z rodzicami w spokojnym miejscu, przy kawie, w centrum Warszawy. 

Koszt konsultacji osobistej wynosi 350zł, czas trwania spotkania to ok 1,5-2h.

Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i postawieniu diagnozy możemy podjąć ścisłą współpracę.  W tym przypadku istnieją dwie opcje dalszej pomocy:

a) ścisła współpraca z moim osobistym wsparciem podczas pierwszego wieczornego usypiania. Zostaję z Państwem do godziny 22:00/23:00 oraz pojawiam się na usypianie dziecka na drzemkę kolejnego dnia. Później pozostajemy w ścisłym kontakcie smsowo/mailowym, od godziny 8:00-22:00. Współpracujemy aż dziecko zacznie spokojniej sypiać. Nie ma sztywnych ram czasowych współpracy. Zależy mi na tym, by rozwiązać problem, a dzieci są różne, jedne potrzebują kilku dni na to by przejść przez ten proces, inne kilku dni więcej. Gdyby w trakcie procesu dziecko rozchorowało się, bądź zaczęło boleśnie ząbkować, działamy dalej razem (a wiadomo, że to może spowolnić proces lub nawet go na kilka dni zatrzymać).
* Oczywiście bezwzględne jest stosowanie się do moich wskazówek.
Koszt związany z taką formą pomocy to 2700zł.

b) zdalna ścisła współpraca. Po wstępnej konsultacji, po ustaleniu planu działania, pozostajemy w bieżącym kontakcie by razem rozwiązywać pojawiające się trudności podczas wdrażania moich zaleceń w życie. Pozostajemy w kontakcie smsowo/mailowym w godzinach 8:00-22:00 by razem rozwiązywać pojawiające się problemy. Tu również nie określam sztywno ram czasowych współpracy, ponieważ zależy mi by pomóc zarówno dziecku, jak i rodzicom, a każde dziecko przechodzi przez ten proces w swoim tempie.
* I tu bezwzględne jest stosowanie się do moich wskazówek.
Koszt takiej formy mojej pomocy wynosi 1600zł.

Możliwa jest również pojedyncza konsultacja, czy to osobista, czy zdalna gdyby podczas wprowadzania moich wskazówek pojawiły się jakieś trudności bądź chcielibyście Państwo po prostu coś omówić.

Koszt pojedynczych konsultacji pozostaje ten sam, odpowiednio 300zł dla konsultacji online, 380zł dla konsultacji osobistych.

Skorzystaj i kup e-Booka

Przewiń do góry