konsultacje online

ZAKLINACZKASNU.PL

Konsultacje online

Podczas konsultacji przeprowadzam z Państwem szczegółowy wywiad, na podstawie którego określamy co jest przyczyną problemu, co należy zmienić, wyeliminować oraz w jaki sposób to wdrożyć w życie, by ów problemu się pozbyć. 
Później możliwa jest nasza dalsza współpraca, jeśli uznacie to Państwo za zasadne. 

Z mojego doświadczenia wynika, ze konsultacje na odległość najlepiej jest przeprowadzać drogą mailową. Dzięki temu nic nie umyka tak, jak potrafi to mieć miejsce podczas rozmowy telefonicznej, która musiałaby trwać ok 1,5-2h by temat dostatecznie wyczerpać.
Będę prosiła, by opisali mi Państwo Waszą historię uwzględniając czas kiedy to się wszystko zaczęło, jak dziecko zasypia, ile razy i o jakich porach się budzi, co musicie zrobić by dziecko zasnęło ponownie, jak wygląda Wasza doba, kiedy dziecko ma posiłki, jak jest karmione, czy dziecko śpi samo…wszystko, co przyjdzie Państwu do głowy, co Państwa zdaniem może mieć znaczenie w tej kwestii.
Jeśli będzie mi czegoś brakowało, dopytam i dopiero wtedy postawię diagnozę, określimy co jest przyczyną problemów związanych ze snem Państwa Maleństwa oraz co i jak należy zrobić by to naprawić.

Koszt konsultacji to 300zł.

Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i postawieniu diagnozy możemy podjąć dalszą ścisłą współpracę. Zawsze możecie Państwo wrócić do nie na pojedynczą konsultację gdyby podczas wdrażania moich zaleceń pojawiły się jakieś pytania lub proces nie przebiegałby sprawnie.

ŚCISŁA WSPÓŁPRACA

Po przeprowadzonym wywiadzie i postawieniu diagnozy ustalamy plan działania i pozostajemy w bieżącym kontakcie by wspólnie rozwiązywać pojawiające się problemy podczas wdrażania planu naprawczego w życie. Pozostajemy w kontakcie smsowo/mailowym w godzinach 8:00-22:00 by razem rozwiązywać pojawiające się problemy. Tu również nie określam sztywno ram czasowych współpracy, ponieważ zależy mi by pomóc zarówno dziecku, jak i rodzicom, a każde dziecko przechodzi przez ten proces w swoim tempie. 

* Bezwzględne jest stosowanie się do moich wskazówek.
Koszt takiej formy mojej pomocy wynosi 1600zł.

Skorzystaj i kup e-Booka

Przewiń do góry